Translate

2012/05/23

torebka.!

Zanim wspomnę o torebce postanowiłam iż nie mogę ominąć faktu ze przed dwoma miesiącami zostałam zaopatrzona w nowe piękne byty od Deezee. kocham ich buty które są piękne oraz bardzo dobrej jakości.;)
Marzyłam o nich już od dawna jednak finansowo nie mogłam sobie na nie pozwolić. W życiu czasem się ma szczęście wiec spotkało mnie i ono .Niezmiernie się z nich cieszyłam ponieważ byłam w nich(i nadal jestem)zakochana oraz mam totalnego świra na punkcie butów i wysokich obcasów ogólnie Niżej zamieszczę zdjęcie butków prezentujących się rewelacyjnie na każdej nodze.!
Wracając do tematu mojej notki . A więc kilka dni temu zakupiłam oliwkowy materiał, ponieważ gdy się uczyłam zerknęłam na moją teczkę do której wkładałam różne świstki papieru i tak TOTALNIE mnie natchnęło. Oglądając blogi natknęłam się kilkakrotnie na Kopertówki " (ja je tak nazywam choć nie wiem czy prawidłowo) nie mniej jednak postanowiłam sobie ze zrobię sobie taka właśnie z tej teczki. Całość kosztowała mnie w granicach 30 zł i muszę przyznać ze jak na własnoręcznie robioną torebkę prezentuje się nieźle. Pomysł był mój jednak bardzo dziękuje mojej wspaniałej mamie która zajęła się szyciem na maszynie ponieważ jeszcze się tego uczę, a ona ma wielka wprawę.      Dołączę również zdjecia mojego niedawnego outfitu , spodenki zostały wykonane z starych spodni po mojej mamie badź bracie. nie pamiętam już :)                       

Prześlij komentarz